Czy wiesz że?...

...planując działania swojej organizacji możesz inspirować się sukcesami innych? Zajrzyj do działu "Dobre praktyki" - czytaj i inspiruj się!

Partnerem w projekcie jest

zuwp

NGO, samorząd, biznes – jak grać do jednej bramki? Drukuj Email

Uwaga! Część e-learningowa szkolenia już trwa, ale ciągle można dołączyć - część stacjonarna dopiero pod koniec września!

Zastanawiasz się jak to się dzieje, że organizacje pozarządowe zaczynają współpracować szkoleniez biznesem czy samorządem lokalnym? Jak zakładane są partnerstwa międzysektorowe? Jakie korzyści a jakie zobowiązania niesie ze sobą takie partnerstwo? Czy organizacja mniejszości narodowej może być atrakcyjnym partnerem do współpracy? Jak mieć realny wpływ na rozwiązanie problemów, które na co dzień uprzykrzają życie Twojej społeczności? Jak pozyskiwać dodatkowe środki finansowe, oraz nauczyć się efektywnie zarządzać i otrzymać możliwość nawiązania nowych, korzystnych kontaktów?

By się tego dowiedzieć, poznać przykład modelowego partnerstwa oraz techniki komunikacji międzysektorowej – weź udział w naszym wrześniowym szkoleniu.

 

Dla kogo?   Zapraszamy  przedstawicieli organizacji mniejszości narodowych (białoruskiej, czeskiej, litewskiej, niemieckiej, słowackiej i ukraińskiej)  z Polski (preferowane po dwie osoby z jednej organizacji).
Zobacz definicję mniejszości…
 
 Po co?   Szkolenie pozwoli Tobie i Twojej organizacji zdobyć wiedzę na temat partnerstw międzysektorowych i da okazję do przeanalizowania: czy, z kim i w jakiej formie organizacja może nawiązać współpracę, aby rozwijać swoją działalność na rzecz mniejszości.
 
 Jak?  

Szkolenie realizowane jest w dwóch modułach: e-learningowym (nauka przez internet w kolejnych 5 lekcjach) oraz stacjonarnym (trzydniowe szkolenie metodami aktywnymi).

Pobierz ramowy program szkolenia.

 
 Kiedy?   - część e-learningowa od 6 do 26 września 2013 r.
- część stacjonarna odbędzie się w dniach 27-29 września 2013 r.
 
 Gdzie?   - dostęp do e-learningu macie wszędzie, gdzie tylko jest internet
- część stacjonarna odbędzie się w ośrodku szkoleniowym w Lublinie

 

Koszt udziału uczestnika w całości opłacany jest ze środków projektu „Mniejszości aktywne lokalnie”. Taka okazja może się nie powtórzyć!

Zapewniamy: zwrot kosztów przejazdu, materiały szkoleniowe, nocleg i wyżywienie, a przede wszystkim ciekawy program przygotowany przez profesjonalistów. Szkolenie poprowadzą doświadczeni trenerzy: Marek Młynarczyk i Paweł Prokop z Fundacji Inicjatyw Menedżerskich.

Zgłoś się już dziś – prześlij ankietę zgłoszeniową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. – masz czas do niedzieli 1.09.2013 r.

Uwaga! Można się jeszcze zgłosić!

Pytania? Wątpliwości? Chętnie odpowiemy. Napisz lub zadzwoń do nas.

 

 

Prowadzący

Paweł Prokop - Fundator i prezes Fundacji Inicjatyw Menedżerskich. Autor, ekspert i trener  programów współpracy międzynarodowej. Uczestniczył w pracach przy wdrażaniu reformy administracji publicznej. Wykładowca z zakresu zarządzania, administracji i etyki życia publicznego. Doradca Prezydenta Miasta Lublina ds. partycypacji społecznej i współpracy transgranicznej. Członek Rady Fundacji "Między Nami", wiceprezes Stowarzyszenia Emaus, współzałożyciel Stowarzyszenia Szkoleniowców Administracji Publicznej, członek Forum Polsko – Ukraińskiego.

Marek Młynarczyk - Fundacja Inicjatyw Menedżerskich, koordynator projektów krajowych finansowanych ze środków UE oraz międzynarodowych (kraje Partnerstwa Wschodniego i Azji Centralnej). Trener szkoleń  dla przedstawicieli administracji i III sektora (w tym dla organizacji mniejszości narodowych). Wolontariusz  Emmaus – International. Członek Komisji Rewizyjnej Grupy Zagranica. Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania (Jakości - ISO 9001 i Bezpieczeństwa informacji ISO 27001).

Informacje organizacyjne
Koszty dojazdu na szkolenie oraz koszty powrotu będą refundowane na następujących warunkach:

a.    przejazdy autobusowe (w tym komunikacja miejska) - na podstawie przedstawionych biletów;

b.    przejazdy kolejowe - na podstawie przedstawionych biletów (max. w kl. 2 pociągów EC, EIC, IR, TLK);

c.    przejazdy samochodem własnym - na podstawie karty ewidencji przebiegu pojazdu przy stawce 0,70 PLN za kilometr;

W przypadku przejazdów po Lublinie rozliczamy tylko bilety komunikacji publicznej (nie rozliczamy taksówek).
Zakwaterowanie dla wszystkich uczestników w pokojach dwuosobowych.

Poprawiony: poniedziałek, 23 września 2013 10:45
 
Reklama